"SportsMir" - дитячий спортивний клуб

Наша мета – здоров'я Ваших дітей!


Причини записати дитину до спортивної секції

Заохочуйте дитину займатися спортом, адже це так важливо в наш час, коли діти все частіше сидять перед комп'ютером, на шкоду фізичній активності. Заняття спортом позитивно впливають на розвиток дитини з фізичної, психологічної та соціальної точки зору:

  • спорт допомагає розвинути м'язи, робить більш гнучкими суглоби, покращує дихання та роботу серця;
  • спорт служить для профілактики захворювань та знижує ризик ожиріння;
  • спорт вчить дитину спілкуватися, знаходити нових друзів.
  • спортивні заняття поєднують дітей з різними характерами та темпераментами, діти вчаться висловлювати свої емоції та спрямовувати енергію у потрібне русло.
  • спорт допомагає розвинути важливі якості для дитини – повагу, солідарність, впевненість, терпіння, самостійність.

Навіщо дитині потрібний спорт?

 У ранньому віці заняття спортом дозволяють звільнити колосальну енергію, яка просто переповнює дитину. З цієї причини багато батьків і віддають дітей у різні секції. Займаючись спортом, дитина розвиває увагу, вчиться концентруватися на одній справі, розвивається самодисципліна, адже спорт – це не один-два рази сходити позайматися. Це постійна робота над собою, а іноді навіть це боротьба з лінню. І нехай дитина цього ще не усвідомлює, але задатки самовдосконалення формуються вже зараз.

І найважливіше – дитина розвивається фізично. Виправляється постава, зміцнюються його м'язові групи, покращується серцево-судинна система, вестибулярний апарат, а також загальна координація рухів. При правильному підході до спортивних занять, ваші діти набираються сил та здоров'я. По фізичному розвитку вони випереджають своїх однолітків, які відвідують спортивні заняття, швидше бігають, вище стрибають, просто спритні і рухливі. А це значною мірою піднімає самооцінку дитини, вона починає вірити у себе, у свої сили.


Регулярність тренувань – «секретна зброя» успіху

Регулярність тренувань – секретна зброя успіху. Чи важливі регулярність та систематичність занять, як про це говорять багато фахівців, чи це сильне перебільшення? Який вплив на підготовку дитини до змагань надає переривання тренувань? Як часто потрібно займатися, щоб досягти поставленої мети? Усі чекають свят та канікул для того, щоб відпочити. Але результатом такого «відпочинку» стає, як правило, повністю збитий режим, особливо для дітей. Багато хто не може видертися з такого «режиму» тижнями. В результаті відвідування тренувань проходить не регулярно і не систематично, що зриває підготовку дітей.

Зрозумійте, коли ваша дитина пропускає заняття, у неї знижується досягнутий раніше рівень тренованості, порушується баланс між енерговитратами та споживаними калоріями, збивається ритм денний та тижневий, в результаті може погіршуватися настрій, сон та апетит, є ймовірність не досягти запланованого результату ефективність занять падає, адже дитина випадає з тренувального плану. Тому діти, що пропустили заняття, помітно відстають від своїх одногрупників, а це може занизити їх самооцінку і відбити бажання тренуватися взагалі. Надолужити пропущені тренування не так просто.

Що ж робити, якщо дитина пропустила тренування через хворобу? Багато батьків після застуди довго не водять дітей на заняття. Часто це – неправильне рішення. Після тривалої хвороби, як правило, тренер дає дитині щадний режим занять, що дозволяє ефективніше набирати втрачену фізичну форму. Не забувайте, яку величезну роль у формуванні імунітету та витривалості організму мають фізичні навантаження.

Результати вашої дитини від регулярних тренувань регулярно накопичуються. Пропустили два тренування - нового накопичення не сталося, а старі накопичення вже почали «танути». Завжди є щось, що відволікає нас від занять, але найчастіше – це проста та банальна лінь. Як сказав Делакруа Ф., «лінь, звичайно,— найбільша перешкода розвитку наших здібностей».

Без належного відношення до тренувань нічого не навчишся. Дисциплінуйте себе та своїх дітей з перших уроків! Якщо ваша дитина - новачок, який відноситься до тренувань ще не серйозно, не дозволяйте йому зупинятися, тому що це дуже скорочує шанси навчитися. Систематичність та ще раз систематичність! Постійність є справжнім покажчиком правильного напрямку для будь-яких тренувань. Навіть найбездоганніша тренувальна програма, – якби вона існувала, – не змогла б впоратися з поставленою метою без постійності.

Таким чином, регулярність тренувань є секретною зброєю успіху. Навіть саме посереднє виконання тренування краще, ніж пропустити його зовсім, так що не варто зациклюватися на бездоганності. Головне – прийти на тренування та зробити все, що у ваших силах. Таким чином ваші шанси досягти успіху будуть набагато вищими. Зробити тренування регулярнішими можна шляхом збільшення відповідальності, розвитку в дитині внутрішньої рішучості. Допоможіть вашій дитині стати відповідальною за розклад (у тому числі, не спізнюватися на заняття), відповідальною перед своїм партнером або тренером. Допоможіть вашій дитині стати відповідальною перед датою проведення змагання!

Дуже важливо налаштуватись на «потрібний» лад до тренування, подумки залишити всі проблеми за межами клубу. Кожне заняття робить вашу дитину трохи кращою. Крок за кроком, він віддаляється від своїх слабкостей. А кожна перепустка – відкидає вашу дитину назад. Подумайте, чи варто вашій дитині йти назад? Дисциплінована робота допоможе досягти багато чого не тільки на тренуваннях: вона полегшить вашій дитині навчання в школі і в цілому навчить його легше долати труднощі майбутнього життя. Не допускайте перепусток, і ваша дитина обов'язково досягне результатів!

 

Матеріал підготувала  Слава Голєва-Міллер


За кожним успішним спортсменом стоять сильні батьки!

Дивує, коли діти 5-х і старших років нібито самі вирішують ходити чи не ходити на тренування. Батьки, бачивши таку ситуацію, припускають, що якщо вона не хоче - їй не подобається, значить не варто наполягати. І так ще 5-6 секцій / гуртків поки не засяде вдома на дивані з планшетом.

Спорт вчить дисципліни, терпіння, праці, а батьківська турбота полягає у підтримці дитини в її стараннях, а не потурання хвилинним слабкостям та безмірній опіці над труднощами, з якими стикається дитина. Коли батьки йдуть на поводу у дитини і дозволяють під будь-яким приводом, наприклад, пропустити тренування – це зазвичай нічим хорошим не закінчується!

У такі хвилини треба проявити батьківську жорсткість заради майбутньої своєї дитини, заради того, щоб вона в будь-якій життєвій ситуації приймала рішення, а не втікала від складнощів! Тільки так можна сформувати характер із лідерськими, морально-вольовими якостями, зі стійкими цінностями та життєвими принципами. За кожним успішним спортсменом стоять успішні та сильні батьки!

*Dance Star